Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5970
Stary 21.06.2010, 20:55
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Szybko moi panstwo tracicie nadzieje, oj szybko...

EOT...
Masz racje ,jak mnie ludzie wkurzacie!!W tym tygodniu nie będzie transferów-to płaczcie bo w tym tygodniu chyba wszystko się wyjaśni.Ja wole,żeby w sobotę kupili 5 zawodników,ale dobrze wyselekcjonowanych a nie tak,że na transfermarkt.de jest za 1,5mln no to musi być dobry czy na youtube.Ja czekam bo nawet jeśli by się te czarne scenariusze sprawdziły to jest to nowośćPo drugie.Myślę,że Basałaj nie jest taki głupi.W końcu chciałbyś taką prace,w której nie mógłbyś właściwe z transferami nic zrobićOn pewnie postawił taki warunek Cupiałowi,że po prostu przyjmie tą prace jeśli dostanie tam ileś €.Basałaj nie chciałby się narażać kibicom Wisły bo miał ciepłe miejsce w Ekstraklasie i miałby do nas przychodzić po to żeby my kibice znów zjechali zarząd z nim na czele
I proszę nie mówić,że jest taka sama sytuacja jak co pół roku bo tak nie jest.
Pozdro dla normalnych.
Odpowiedz cytując