|
jak mówię w d..pie mam opcje polityczną.
Jeżeli wygra Kaczyński to w wyborach parlamentarnych zagłosuje na PiS..
Teraz zagłosuje przeciwnie....
Jeżeli wygra Komorowski pewnie popre PO..
dlaczego....
ponieważ nie bedzie żadnej ulgi taryfy ulgowej iż PREZYDENT nam... MI PRZESZKADZA .
Uważacie iz pełnia władzy zgubna.. przecież to nie średniowiecze..
Następne wybory ich rozliczą...
jak dla mnie funkcje predyzenta może nie istnieć... albo niech bedzie strikte reprezentatywna...wybierana przez parlament..
zero ingerencji w polityke rządu, zarówno wewnętrzną jak i wewnętrzną.
Nie bedzie zwalania iż prezydent blokuje,, przeszkadza,,,
Jestem za tym aby ktoś kto TERAZ RZĄDZI I BEDZIE RZĄDZŁ W PRZYSZŁOŚĆI NIE MÓGŁ ZWALIĆ IŻ NIE MÓGŁ ZROBIĆ TEGO I OWEGO BO.... NP. PREZYDENT BLOKUJE...
Wygra teraz KACZYŃSKI...... I CO ?
ZA ROK Tusk znowu bedzie łgał przed wyborami parlamentarnymi iż nic nie zrobił bo miał związane rece przez panującego prezydenta.......i tak w koło...
JESTEM ZA MOCNĄ WŁADZĄ KTÓRĄ MOŻNA BEDZIE W PEŁNI ROZLICZYĆ ZA ICH DOKONANIA !!!!
Jeżeli
|