|
Nie da się oglądać tej pierwszej połowy, a zasługa w tym komentatorów głównie Lubańskiego.
Rozumiem jeszcze, że można źle wymawiać nazwiska nieznanych piłkarz, ale Villa czy Xavi to każdy chyba wie jak należy wymawiać.
Tendencyjność komentarza też jest powalająca, dotknąć tych biednych Hiszpanów nie można.
To już nie pierwszy raz zresztą według tych komentatorów nie można tknąć nawet piłkarskich "gwiazd".
|