Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 21.06.2010, 20:23
Klasa sama w xobie! Glowa byles (mysle ze jeszcze wrocisz) wielkim Wislakiem pokazywales ze haslo "Wisla dla was to 5 liter dla nas cale zycie" istnieje u ciebie w zyciu! Wislak z krwi i kosci powodzenia chlopie!!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując