|
Spojrzałem na kamerkę i odniosłem wrażenie że betonowy daszek nad narożnikiem miedzy D i A jest większy niż nad narożnikiem z drugiej strony D to prawda? W ogóle Trybuna A wydaje się być szersza/dłuższa od C ( zaplecza wyglądają na jeszcze większe ).
|