Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10986
Stary 21.06.2010, 19:41
Spojrzałem na kamerkę i odniosłem wrażenie że betonowy daszek nad narożnikiem miedzy D i A jest większy niż nad narożnikiem z drugiej strony D to prawda? W ogóle Trybuna A wydaje się być szersza/dłuższa od C ( zaplecza wyglądają na jeszcze większe ).
Odpowiedz cytując