Jarosław Kaczyński, najbardziej postkomunistyczny prawicy przywódca świata

Dobrze że jakiś czarny nie był 3 w wyborach bo JK zostałby by nigrem.
Czy polityka to miejsce gdzie można wszystko powiedzieć, zrobić i później obrócić się dupą w tą stronę? O co tu chodzi...
Jakubiak u Olejnik teraz, ****a jak ja tej kobiety nie mogę znieść to dramat, trochę Wernera Liczke mi przypomina nie wiem czemu.
Mam nadzieję że jak najszybciej zmieni się konstytucja i zrobią malowanego prezydenta, takiego niemieckiego. Jak ja o tym marze. Koniec tych igrzysk. Wybierany przez parlament albo nawet niech go koło gospodyń wiejskich wybiera.