koyoot napisał(a):

|
Stachu nie wiem czy ty sie zastanawiasz co ty wypisujesz, bo usilujesz na sile umniejszyc to co zrobil Edit: St@chu ja ci wyjasnie jakie sa motywacje glosowania w taki sposob. A wierz mi ze sporo ludzi w taki sposob podchodzi do polityki. Glosowano najpierw na Napieralskiego bo ladnie sie w garniturze prezentuje i dlatego bedzie godnie reprezentowal Polske na arenie miedyznarodowej, a na Kaczysnkiego dlatego ze mu brat zginal w Samolocie lecacym do Smolenska...
|
oj rany jaki to JaRUŚ BIEDNY stracił brata ,, nie ma żony oj biedny biedny,,,,, chyba na niego zagłosuje.....
o oj oj oj..j jaki on biedny,,,,,,,