kibicwisły1906 napisał(a):

|
Chodzi o to aby klub sprowadzał na testy zawodników prezentujących odpowiedni poziom a nie co popadnie....
|
Niestety na tym polega urok testów. Na takowe przyjeżdżają tylko słabi piłkarze, ponieważ każdy szanujący się i prezentujący odpowiedni poziom jak ty to mówisz zawodnik nie zgadza się na coś takiego. Siadasz do negocjacji albo nie.