Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25597
Stary 21.06.2010, 19:11
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Pozyjemy zobaczymy tam moze i byli co nie znaczy ze u nas w lidze beda, jescze sie okienko nie zaczeczelo a Ty placzesz jak by to byl ostatni dzien.
Ja nie płaczę - natomiast Ty się zapowietrzyłeś jakbyś raczył zauważyć....

Przechodząc do meritum czekają nas zapewne kolejne testy zawodników, oby byli lepsi od tego rodzynka którego przysałano na na testy tydzień temu....
Odpowiedz cytując