saklak1906 napisał(a):

|
Pozyjemy zobaczymy tam moze i byli co nie znaczy ze u nas w lidze beda, jescze sie okienko nie zaczeczelo a Ty placzesz jak by to byl ostatni dzien.
|
Ja nie płaczę - natomiast Ty się zapowietrzyłeś jakbyś raczył zauważyć....
Przechodząc do meritum czekają nas zapewne kolejne testy zawodników, oby byli lepsi od tego rodzynka którego przysałano na na testy tydzień temu....