koyoot napisał(a):

|
Byc moze tak jest. Jednak moim zdaniem to nadal Wisla ma mocniejszy sklad. Oczywiscie tylko pierwszy...
|
To akurat to jest zwykłe wróżenie z fusów bo nie mamy pojęcia czym dysponuje Legia.
Natomiast faktem jest że nasz skład jest obiektywnie biorąc - słaby.Mógłbym nawet dodać że na dziś to on jest bardzo słaby bo przód jaki kiepski był taki jest a tył został rozmontowany.
Być może mamy lepszego bramkarza ale lepszym bramkarzem nie zrobi się że z 6 porażek po 0-1 - 6 zwycięstw.
To oczywiście stan na dziś bo to że dojdą jacyś nowi zawodnicy to jest oczywiste.Pytanie tylko kiedy a jeszcze ważniejsze kto.
Ja tam ciśnienia czasowego nie mam bo uważam że czy ktoś przyjdzie czy nie to szanse na grupę w Uefie są iluzoryczne.Pytanie tylko czy dojdziemy do tej ostatniej rundy by sobie zagrać z jakimś ciekawym zespołem, czy wcześniej polegniemy z ogórkami. Ważne by się wzmocnić na ligę - gdzie oczywiście świetnie by było gdyby 1 lipca wszystko było domknięte.