Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
LukL
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
10982
21.06.2010, 19:03
Co się tyczy kolorystyki krzesełek trybuny zachodniej, to chyba najrozsądniej będzie zrobić symetrie:
Natomiast moim zadaniem stadion najlepiej prezentowałby się bez żadnych kolorowych dodatków... + ewentualnie napis WISŁA na niebieskim tle:
LukL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LukL
Odwiedź stronę domową użytkownika LukL!
Znajdź inne posty napisane przez LukL