Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16778
Stary 21.06.2010, 18:55
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że to nie są polskie rejestracje. A podany w danych jest Kraków.
No bo rejestracje mogą być zagraniczne (np nie ma naklejki na szybie), ale auto stoi do obejrzenia w jakimś krakowskim komisie, dlatego podany jest Kraków.
Odpowiedz cytując