Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25589
Stary 21.06.2010, 18:52
odbiegnę trochę od tematu,ale wydaje mi się to ważne.
w zasadzie jest to apel do moderatorów.zróbcie coś,aby przed wysłaniem postu trzeba było np rozwiązać test na inteligencję,albo zeskanować świadectwo maturalne...nie wiem co wymyślicie,ale trzeba ograniczyć wysyp niektórych forumowiczów.to,że ośmieszają samych siebie,to ich sprawa,ale ośmieszają też Wisłę i jej kibiców,bo przecież zaglądają tutaj ludzie z innych stron Polski.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując