saklak1906 napisał(a):

Prezes powiedzial ze przed 1 lipca nie ma sie co spodziewac informacji nt transferow.
Skad Ty wiesz co sie dzieje w klubie? no chyba ze robisz za fotel prezesa
Ty myslisz ze pozyskac dobrego zawodnika to jak pojechac do Tesco i wziac z polki sklepowej?
My jestesmy klubem Polskiej ekstraklasy i dla dobrego zawodnika to zadna nobilitacja zeby tu grac, w naszej lidze nie placi sie az tak wielkich pieniedzy jak np Cyprze wiec jak mondralo na poczatku okienka chcesz przyciagnac lepszych kopaczy.
Tyle wymagasz a koszulke klubowa to pewnie w galeri kupiles bo byla po 9 zl a nie w Wislackim Swiecie za 200 zl i nie mowiac o karnecie
|
To prawda, mówił że trzeba czekać do 1. Ale moim zdaniem to było takie alibi, na wypadek gdyby coś nie wyszło, coś w stylu "dajcie nam więcej czasu".....jego teorii zadał kłam juz transfer Jovanicia.
O kurde, a ta legia to cały skład chce wymienic czy jak?

Jakiś Kapral tam przechodzi....