Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25579
Stary 21.06.2010, 18:23
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia jedno...czemu nie ma transferów?...na co oni czekają....
Prezes powiedzial ze przed 1 lipca nie ma sie co spodziewac informacji nt transferow.
Skad Ty wiesz co sie dzieje w klubie? no chyba ze robisz za fotel prezesa
Ty myslisz ze pozyskac dobrego zawodnika to jak pojechac do Tesco i wziac z polki sklepowej?
My jestesmy klubem Polskiej ekstraklasy i dla dobrego zawodnika to zadna nobilitacja zeby tu grac, w naszej lidze nie placi sie az tak wielkich pieniedzy jak np Cyprze wiec jak mondralo na poczatku okienka chcesz przyciagnac lepszych kopaczy.

Tyle wymagasz a koszulke klubowa to pewnie w galeri kupiles bo byla po 9 zl a nie w Wislackim Swiecie za 200 zl i nie mowiac o karnecie
,
Odpowiedz cytując