Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25576
Stary 21.06.2010, 17:58
no dla Ciebie Cupiał jest bogiem i trzeba znosić jego zachowanie...pytam się gdzie tą drogą dojdziemy...a należy żyć przeszłością...skoro nie ma się pomysłu na prowadzenie klubu i na robienie transferów, a tym bardziej na inwestowanie to się klub sprzedaje....jak dla Ciebie nasza polityka transferowa jest ok to żyj dalej mistrzostwami sprzed roku i pozostałymi bo mogą one być ostatnie jeśli nic się nie zmieni....
Odpowiedz cytując