no dla Ciebie Cupiał jest bogiem i trzeba znosić jego zachowanie...pytam się gdzie tą drogą dojdziemy

...a należy żyć przeszłością...skoro nie ma się pomysłu na prowadzenie klubu i na robienie transferów, a tym bardziej na inwestowanie to się klub sprzedaje....jak dla Ciebie nasza polityka transferowa jest ok to żyj dalej mistrzostwami sprzed roku i pozostałymi bo mogą one być ostatnie jeśli nic się nie zmieni....