Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5956
Stary 21.06.2010, 17:49
element napisał(a):Wyświetl post
O czym i Ty znów piszesz?
Jaki znów wizerunek? jakie dobre imię?
Co komu do tego kogo Wisła testuje? Mogą testować Brazylijczyka jak i Mariana W. z Polskiej A-klasy. Od tego są testy.
To już nie można testować zawodników grających w niższych ligach czy Tobie i reszcie nie znanych tylko dlatego bo nie ma ich na naszej klasie?

http://www.nokaut.pl/leki-uspokajajace-i-nasenne/
Chodzi o to aby klub sprowadzał na testy zawodników prezentujących odpowiedni poziom a nie co popadnie....
Odpowiedz cytując