element napisał(a):

O czym i Ty znów piszesz?
Jaki znów wizerunek? jakie dobre imię?
Co komu do tego kogo Wisła testuje? Mogą testować Brazylijczyka jak i Mariana W. z Polskiej A-klasy. Od tego są testy.
To już nie można testować zawodników grających w niższych ligach czy Tobie i reszcie nie znanych tylko dlatego bo nie ma ich na naszej klasie?
http://www.nokaut.pl/leki-uspokajajace-i-nasenne/
|
Chodzi o to aby klub sprowadzał na testy zawodników prezentujących odpowiedni poziom a nie co popadnie....