Mnie zastanawia jedno...czemu nie ma transferów

?...na co oni czekają...chyba że pozom transferów ma wyznaczać brazylijski zawodnik z nadwagą...Lega robi transfery a u nas jak zwykle...łapanka na ostatnią chwile. Czy w tym klubie myślą, potrafią wyciągać wnioski z przeszłości....w zeszłym roku łapanka przed pucharami jak się skończyła...gdzie są pieniądze ze sprzedaży Głowackiego

Przecież zawodnicy potrzebują czasu na zgranie...pytam się kim mamy zamiar grać na obronie...Cleber coraz starszy, wolniejszy...kim w ataku

? Skład z roku na rok coraz gorszy...czy w tym klubie ktoś myśli o tym...jeśli tak to ma wyglądać dalej, testowanie piłkarskich ogórków ośmieszanie się to niech Pan Cupiał sprzeda klub. Doceniam jego wkład ale nie można cały czas żyć przeszłością. Sprzedaż Głowackiego myślałem że jest równoznaczna z natychmiastowym transferem obrońcy...a tu nic...transfer Jovanicia był dobrym początkiem ale chyba po to aby nabrać nas kibiców...że coś idzie ku lepszemu...