kibicwisły1906 napisał(a):

|
W kwestii transferów do klubu - czy nasze władze wiedzą co to wizerunek klubu jego dobre imię - sprowadzaniem na testy zawodników takich jak ten Brazylijczyk pożal się boże na pewno tego wizerunku nie poprawią
|
O czym i Ty znów piszesz?
Jaki znów wizerunek? jakie dobre imię?
Co komu do tego kogo Wisła testuje? Mogą testować Brazylijczyka jak i Mariana W. z Polskiej A-klasy. Od tego są testy.
To już nie można testować zawodników grających w niższych ligach czy Tobie i reszcie nieznanych tylko dlatego bo nie ma ich na naszej klasie?
http://www.nokaut.pl/leki-uspokajajace-i-nasenne/