Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Dario Silva
Member
Od: 07.2007
Skąd: ...XXVII LO
Offline
#
2485
21.06.2010, 17:35
A studiuje może ktoś z was bezpieczeństwo narodowe i mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego kierunku?
GdYbYm MóGł CoFnĄć CzAs i PoMyŚlEć NaD WyBoReM...
NaWeT DrUgI RaZ WyBrAłByM Tą SaMą DrOgE
Dario Silva
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dario Silva
Znajdź inne posty napisane przez Dario Silva