Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1049
Stary 21.06.2010, 17:02
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
szkoda mi pilkarzy Korei mam nadzieje ze uciekna z mistrzostw i wybiora wolnosc bo po powrocie do "domu" raczej czeka ich oboz pracy niestety!
Strzel się w łeb.
Odpowiedz cytując