Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1048
Stary 21.06.2010, 17:01
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
szkoda mi pilkarzy Korei mam nadzieje ze uciekna z mistrzostw i wybiora wolnosc bo po powrocie do "domu" raczej czeka ich oboz pracy niestety!
niech przyjada na testy do Wisły
Odpowiedz cytując