Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#589
Stary 21.06.2010, 16:53
jest dobry zaklad na rondzie czyżynskim ...ale ponoć są drodzy ,ja polecam nie duzy zakładzik na ŻÓŁKIEWSKIEGO taka mała uliczka przy rondzie grzegórzeckim sprawdz na mapie
Odpowiedz cytując