Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10975
Stary 21.06.2010, 16:47
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Nikt tu napewno nie zrobi sondy na temat krzesełek z prostej przyczyny- którą zresztą juz tu tłumaczyli.Zarejestruja się koledzy z Warszawy,Poznania czy z gorszej strony Błoń i będziemy mieli burdel a nie stadion.
Ale przeciez to przerobili w Warszawie jakims cudem wybrano najgorszy projekt, a w okresie glosowania mieli wysyp nowo zarejestrowanych.
,
Odpowiedz cytując