Arapaho napisał(a):

|
Nikt tu napewno nie zrobi sondy na temat krzesełek z prostej przyczyny- którą zresztą juz tu tłumaczyli.Zarejestruja się koledzy z Warszawy,Poznania czy z gorszej strony Błoń i będziemy mieli burdel a nie stadion.
|
Ale przeciez to przerobili w Warszawie jakims cudem wybrano najgorszy projekt, a w okresie glosowania mieli wysyp nowo zarejestrowanych.