Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16774
Stary 21.06.2010, 16:35
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Nie mam pojęcia, ale od razu ogłoszenie pachnie lipą. Nie podano kontaktu, nie ma przebiegu samochodu, ten model z tego rocznika (po liftingu) i z tym silnikiem powinien kosztować znacznie powyżej 35tys., a bezwypadkowy około 40-45tys.
Akurat samo ogłoszenie umiarkowanie mnie interesuje, chodziło mi tylko o lokalizację. Ale dzięki za chęci
Odpowiedz cytując