Hiroji Hanzo napisał(a):

Hehehe...widzę że sami optymiści.
Ja wiem że życie nauczyło nas pokory(levadia),no ale bez jaj Panowie...
Toć to ogóreczki takie że masakra.Faktycznie jak z nimi nie pojedziemy to ja już nie wiem co będzie.
|
Będzie wypadało przeprosić kibiców

Poki co mamy w polu 12 zdrowych zawodników więc z optymizmem bym sie wstrzymał