Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 21.06.2010, 15:30
Hiroji Hanzo napisał(a):Wyświetl post
Hehehe...widzę że sami optymiści.
Ja wiem że życie nauczyło nas pokory(levadia),no ale bez jaj Panowie...
Toć to ogóreczki takie że masakra.Faktycznie jak z nimi nie pojedziemy to ja już nie wiem co będzie.
Będzie wypadało przeprosić kibiców
Poki co mamy w polu 12 zdrowych zawodników więc z optymizmem bym sie wstrzymał