Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8238
Stary 21.06.2010, 15:15
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
Żadna partia nie jest prawdziwie konserwatywna ani prawdziwie liberalna, to takie mieszanki, gdyż polska scena polityczna po 20 latach jest wciąż nieukształtowana. Dopóki będą na niej ludzie wywodzący się z tradycji solidarnościowych, to raczej wątpliwe są wszelkie reformy. Nam obecnie potrzeba polityków-technokratów, młodych, wykształconych, nie bojących się przeprowadzić niezbędnych reform (systemu emerytalnego i rentowego, likwidacji dużej części przywilejów emerytalnych, likwidacji KRUSU, stworzenia przejrzystego systemu podatkowego oraz odbiurokratyzowania państwa i urzędów) gdyż obecna ekipa (nie tylko rządowa - cały parlament) boi się tego ze względu na opinię społeczną (bo przecież oni nic innego jak politykować nie umieją.. dlatego tak boją się o stołki). Muszą to być młodzi ludzie, ale nie związani z żadną z obecnych partii, gdyż tam, w młodzieżówkach w większości się tylko chla i imprezuje...
Oj święta prawda! To muszą być ludzie wolni od PRL.
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M


WISŁA!