gress napisał(a):

Dla zainteresowanych:
Byłem dziś zapisać się na egzamin (łączony) i najbliższy termin to 5 lipca. Liczyłem, że w tydzień się wyrobię a jednak kolejka się zrobiła.
|
o której byłeś?
ja gdzieś około 10 i co prawda tylko na praktyczny się zapisywałem. Termin 30 czerwiec, czyli za 11 dni. o godzinie 14.
I mam pytanie. Pod MORDem, przy bramie wyjazdowej jest ten feralny znak STOP. Powie mi ktoś dokładnie gdzie się zatrzymać tam? Bo podobno słaba widoczność jest