Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1106
Stary 21.06.2010, 14:54
gress napisał(a):Wyświetl post
Dla zainteresowanych:

Byłem dziś zapisać się na egzamin (łączony) i najbliższy termin to 5 lipca. Liczyłem, że w tydzień się wyrobię a jednak kolejka się zrobiła.
o której byłeś?
ja gdzieś około 10 i co prawda tylko na praktyczny się zapisywałem. Termin 30 czerwiec, czyli za 11 dni. o godzinie 14.

I mam pytanie. Pod MORDem, przy bramie wyjazdowej jest ten feralny znak STOP. Powie mi ktoś dokładnie gdzie się zatrzymać tam? Bo podobno słaba widoczność jest
Odpowiedz cytując