Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8236
Stary 21.06.2010, 14:48
To, że starsza emigracja patrzy pod pryzmatem transformacji to dobrze. Wyjeżdżali było źle a teraz jest tak samo. Czytam prasę emigracyjną zwłaszcza tą w USA i wiem kto tam pisze. Dlatego powiem otwarcie, że tamte media Polskie są obiektywniejsze niż Nasze na miejscu. Poza tym głosują bo są Polakami i to właśnie dzięki emigracji(wyjazdowi) możemy się przekonać czy jesteśmy prawdziwymi patriotami.

I dzielenie Polski na oświecony zachód i średniowieczny wschód to porażka. Ale to zależy jakie kto wartości wyznaje. Bo ja ze swoimi średniowiecznymi wartościami to mogę nawet w Amsterdamie żyć i nic mnie nie zmieni.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !