|
To, że starsza emigracja patrzy pod pryzmatem transformacji to dobrze. Wyjeżdżali było źle a teraz jest tak samo. Czytam prasę emigracyjną zwłaszcza tą w USA i wiem kto tam pisze. Dlatego powiem otwarcie, że tamte media Polskie są obiektywniejsze niż Nasze na miejscu. Poza tym głosują bo są Polakami i to właśnie dzięki emigracji(wyjazdowi) możemy się przekonać czy jesteśmy prawdziwymi patriotami.
I dzielenie Polski na oświecony zachód i średniowieczny wschód to porażka. Ale to zależy jakie kto wartości wyznaje. Bo ja ze swoimi średniowiecznymi wartościami to mogę nawet w Amsterdamie żyć i nic mnie nie zmieni.
Kod:
W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem
9 października wywal Tuska do śmietnika !
|