|
a tak ładnie w pierwszej połowie szło Koreańczykom z Północy, a teraz przegrywaja już 7-0 ałaaa, jeszcze ich wielki wódz poraz pierwszy puścil mieszkanocom transmisje na zywo
w pierwszej połowie w ofensywie dosyc pokazali sie , w drugiej cos sie pogubili
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 21.06.2010 o godz. 14:28.
|