Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1040
Stary 21.06.2010, 14:19
a tak ładnie w pierwszej połowie szło Koreańczykom z Północy, a teraz przegrywaja już 7-0 ałaaa, jeszcze ich wielki wódz poraz pierwszy puścil mieszkanocom transmisje na zywo

w pierwszej połowie w ofensywie dosyc pokazali sie , w drugiej cos sie pogubili
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 21.06.2010 o godz. 14:28.

Odpowiedz cytując