volasTSW napisał(a):

|
a wiesz dlaczego tak sie stało? że kupuja pilkarzy za spora kase i szybko? bo zajeli 4 miejsce w lidze, nie awansowali do europejskich pucharow i gdyby tego nie zrobili, legia stoczylaby sie na samo dno...byc moze nasz zarzad nie rozumie, że gdy sie nie wzmocnimy a nie daj Boże ktos jeszcze odejdzie to nie bedzie walki o mistrza i w le daleko nie zajdzemy..licze, ze nasi wkoncu sie obudza z tego swojego snu i przed le bedziey miec kilku nowych pilkarzy, ktorzy beda wzmocneniem a nie uzupelnieniem, bo jesli maja brac byle kogo to lepiej dac szanse naszej mlodziezy
|
dawno dawno temu ITI mówiło, że jak będą mieli stadion - będą solidne transfery za ponad 1mln E/sztuka, na razie nie wiadomo jakiego tak na prawdę rzutu będą to piłkarze, ale jest silne prawdopodobieństwo, że będą lepsi od zeszłorocznych
co do walki o mistrza - bez wzmocnień będzie pewnie ciężko o mistrza, ale nie powinno być ciężko o miejsce w pucharach, Ruch już nie powtórzy takiego sezonu, Bełchatów się rozleciał, a innych chętnych nie widać
co do gry w LE - jakiekolwiek sukcesy przyjmę z miłym zaskoczeniem, nie spodziewam się dokładnie niczego widząc stan polskiej piłki i klubów