|
dla mnie po tym artykule najweiskzym zaskoczeniem byl tekst:
"bez Alemao"
po czym napisali ze ma uraz miesniowy i jak go wyleczy to szybko dolaczy na zgrupowanie do Zakopanego
ja tu myslalem ze go odeslali, a tu takie rzeczy... narazie jestem jego przeciwnikiem ale mam nadzieje ze cos umie, skoro trenerzy zdecydowali sie go zostawic
2. pytanie: skoro ma dolaczyc do Zakopanego to znaczy ze podpisal juz kontrakt, albo wiaza z nim nadzieje?
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę
Śląsk - Wisla - Lechia
Braci się nie traci!
edit by Jaroo1
|