Wyświetl pojedynczy post
kondzio500
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2463
Stary 21.06.2010, 12:40
dla mnie po tym artykule najweiskzym zaskoczeniem byl tekst:

"bez Alemao"

po czym napisali ze ma uraz miesniowy i jak go wyleczy to szybko dolaczy na zgrupowanie do Zakopanego

ja tu myslalem ze go odeslali, a tu takie rzeczy... narazie jestem jego przeciwnikiem ale mam nadzieje ze cos umie, skoro trenerzy zdecydowali sie go zostawic

2. pytanie: skoro ma dolaczyc do Zakopanego to znaczy ze podpisal juz kontrakt, albo wiaza z nim nadzieje?
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę

Śląsk - Wisla - Lechia

Braci się nie traci!

edit by Jaroo1

Odpowiedz cytując