|
no to pięknie, Boguski jest ze szkła, często łapie urazy mięśniowe ;/ mamy jednego napastnika w osobie Pawła Brożka,
trzeba kupić dwóch napastnikow, nasza kadra jest coraz węższa
Alemao niech chlopak wraca do Brazylia, testuja zawodnika z ostatniej druzyny Australijskiej ;| ktory tam byl rezerwowym i do tego od lutego nie ma klubu
ciekawe ilu pojechalo na zgrupowanie 14-16 zawodnikow?
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 21.06.2010 o godz. 12:05.
|