Czyzby wyprzedaz

? Potrzebujemy 5 pilkarzy, a jak narazie zamierzamy pozbyc sie kolejnych....czekam na stopera, prawego obronce, lewego pomocnika, srodkowego pomocnika i napastnika...przy zachowaniu obecnej kadry. Dziwne, ze Legia juz prawie skompletowala kadre, a nie mamy nawet lipca, to jest profesjonalizm.