Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8230
Stary 21.06.2010, 11:50
Ja z kolei nie skomentuje Twojego tekstu o "masowym napływie wieśniactwa" - a co może jest inaczej? Każdy to wie, tylko nie każdy o tym mówi otwarcie. A o waszej ignorancji najlepiej świadczy fakt iż dla was Polak na emigracji, to zarobas który "grzeje dupę" i zagląda codziennie na konto jak mu $ spływają. A prawda jest zupełnie inna...
Co do mojej sytuacji i powodzenia to dzięki Bogu powodzi mi się na tyle, że nie musiałem tam zostać.