Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25564
Stary 21.06.2010, 11:42
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
W porównaniu z Legią:
Antolovic=Jovanic
Rzezniczak>Singlar
Astiz<Marcelo
Cleber=Choto
Wawrzyniak <Pi.Brozek
Manu>Lobodzinski
Vdroinaik =Sobol
Malecki=Ryzbus
Gargula=Iwanski
Brozek= Menzeng/Chimbamba/Chinyama

Wychodzi mi na remis
Sklad Legii bardziej perspektywiczny.
My mamy jeszcze Kirma i Diaza. Oni Radovica i Borysiuka....
haha jak można porównywać wieloletnią gwiazdę Wisły do zawodnika, który nie zagrał jak na razie oficjalnego meczu w Legi i którego zapewne nie widziałeś ani razu na żywo... mowa o Sobolu i Vdrojaku... i Małeckiego, który miał jak do tej pory najlepszy sezon w Wiśle do gwiazdeczki Rybuśśśśka... paranoja
Odpowiedz cytując