Acapelo napisał(a):

W porównaniu z Legią:
Antolovic=Jovanic
Rzezniczak>Singlar
Astiz<Marcelo
Cleber=Choto
Wawrzyniak <Pi.Brozek
Manu>Lobodzinski
Vdroinaik =Sobol
Malecki=Ryzbus
Gargula=Iwanski
Brozek= Menzeng/Chimbamba/Chinyama
Wychodzi mi na remis
Sklad Legii bardziej perspektywiczny.
My mamy jeszcze Kirma i Diaza. Oni Radovica i Borysiuka....
|
haha jak można porównywać wieloletnią gwiazdę Wisły do zawodnika, który nie zagrał jak na razie oficjalnego meczu w Legi i którego zapewne nie widziałeś ani razu na żywo... mowa o Sobolu i Vdrojaku... i Małeckiego, który miał jak do tej pory najlepszy sezon w Wiśle do gwiazdeczki Rybuśśśśka... paranoja