Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25561
Stary 21.06.2010, 11:34
W porównaniu z Legią:
Antolovic=Jovanic
Rzezniczak>Singlar
Astiz<Marcelo
Cleber=Choto
Wawrzyniak <Pi.Brozek
Manu>Lobodzinski
Vdroinaik =Sobol
Malecki=Ryzbus
Gargula=Iwanski
Brozek= Menzeng/Chimbamba/Chinyama

Wychodzi mi na remis
Sklad Legii bardziej perspektywiczny.
My mamy jeszcze Kirma i Diaza. Oni Radovica i Borysiuka....
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 21.06.2010 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując