W porównaniu z Legią:
Antolovic=Jovanic
Rzezniczak>Singlar
Astiz<Marcelo
Cleber=Choto
Wawrzyniak <Pi.Brozek
Manu>Lobodzinski
Vdroinaik =Sobol
Malecki=Ryzbus
Gargula=Iwanski
Brozek= Menzeng/Chimbamba/Chinyama
Wychodzi mi na remis

Sklad Legii bardziej perspektywiczny.
My mamy jeszcze Kirma i Diaza. Oni Radovica i Borysiuka....