Wyświetl pojedynczy post
Johnny B
Senior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: Królestwo Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25557
Stary 21.06.2010, 11:24
Drogi zbymak,
cieszy mnie każda domniemana informacja transferowa, oraz Twoje newsy, gdyz w większości są one prawdziwe, jednak proszę Cię wstrzymaj się z jakimkolwiek pisaniem na forum. Przecież każdy wyciek, źle wpływa na toczące się informacje. Była mowa o Navasie, Milinkoviciu, przeciez wiemy, że Wisła musi sie wzmacniać i dyrektor potwierdził jeszcze transfery( zobaczymy jak sie z tego wywiąże), jednak nie pisz komukolwiek(nawet na privie) nawet gdybys miał jakiegos totalnego hita.Oczywiscie nic nie mogę Ci zabronić, ale wydaje mi się, że będzie to najlepsze rozwiązanie.
Poczekamy na oficjalną , pcozekamy na konferencję, czekaliśmy już nieraz na transfery, co nam zaszkodzi poczekac dłużej.
Przeciez wszystko jest dla dobra NASZEGO klubu!
Strasznie mnie irytuja komentarze dzieci zarejestrowanych 06.2010, które tylko i wyłacznie marudzą, widać kto ile ma lat i ile siedzi rzeczywiscie na tym forum.

Pozdrawiam serdecznie
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
Odpowiedz cytując