Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25556
Stary 21.06.2010, 11:22
Mamy juz prawie koniec czerwca, za nie co ponad miesiac bedziemy grali pierwszy mecz w LE a u nas w klubie chyba dalej maja wakacje oczywiscie mowie o wladzach. juz pierwsza zapowiedz wladz klubu okazala sie klamstwem - do wczoraj mielismy poznac nowego srodkowego obronce a tu cisza ze masakra, coraz bardziej sie zastanawiam jak oni chca sciagnac zawodnkow na pozycje - srodek obrony, prawa obrona, lewa pomoc, srodek pomocy, napastnik skoro pracuja w takim tempie ze az żal na to patrzeć...ale trzeba rozniez zadawac sobie pytania- co ze stadionem, kiedy bedzie znany operator, totalny brak informacji ze strony klubu, CHCEMY POTEZNEJ WISELEKI!!!
Odpowiedz cytując