Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3582
Stary 21.06.2010, 11:15
Szkoda ze pierwszy mecz Inter ma na u siebie (chyba ze wymagaja tego przepisy..)
Powód: zauwazylem wlasnie.. to tym bardziej szkoda
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 21.06.2010 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując