Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3575
Stary 21.06.2010, 11:03
felipe napisał(a):Wyświetl post
Lepiej żeby Lech nie wylosował Levadii bo grzmotnie ją w dwumeczu 5-6 do zera (zmobilizują się - to będzie dla nich prestiżowy mecz po zeszłorocznym blamażu Wisły) i się zacznie napinka.
Nie powinniśmy się takimi rzeczami przejmować. Z drugiej strony 6-1 w dwumeczu to z Levadią wygrał napakowany gwiazdami Galatasaray z Rijkaardem na ławce. Oni są na prawdę ciężkim orzechem do zgryzienia
Odpowiedz cytując