felipe napisał(a):

|
Lepiej żeby Lech nie wylosował Levadii bo grzmotnie ją w dwumeczu 5-6 do zera (zmobilizują się - to będzie dla nich prestiżowy mecz po zeszłorocznym blamażu Wisły) i się zacznie napinka.
|
Nie powinniśmy się takimi rzeczami przejmować. Z drugiej strony 6-1 w dwumeczu to z Levadią wygrał napakowany gwiazdami Galatasaray z Rijkaardem na ławce. Oni są na prawdę ciężkim orzechem do zgryzienia
