Cytat:
|
Punkty rankingowe nam są po prostu potrzebne jak powietrze w tej chwili.
|
Po co?
Jedyne, co nam potrzebne, to ranking klubowy, potrzebny do rozstawienia. Żeby mieć dwie drużyny w LM to i tak musielibyśmy co roku zgarniać po 5 punktów, co jest nierealne.