Boomcha napisał(a):

Ponieważ tu zaglądają Rodacy z USA a zwłaszcza z Chicago to chciałbym po pierwsze powiedzieć po raz kolejny, przy kolejnych wyborach że dzięki Wam wierze, że Wolna Polska jest możliwa.
.
|

Twoja Polonia z USA ktora wyjechała stad 30 lat temu , chciała by widzieć Polske dalej jak skansen ,do ktorego przyjezdzaja raz na 10 lat i widza wieś zabitą dechami