Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8211
Stary 21.06.2010, 07:51
Boomcha napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ tu zaglądają Rodacy z USA a zwłaszcza z Chicago to chciałbym po pierwsze powiedzieć po raz kolejny, przy kolejnych wyborach że dzięki Wam wierze, że Wolna Polska jest możliwa.
.

Twoja Polonia z USA ktora wyjechała stad 30 lat temu , chciała by widzieć Polske dalej jak skansen ,do ktorego przyjezdzaja raz na 10 lat i widza wieś zabitą dechami