No i już za dwa tygodnie czas wybrać mniejsze zło
Niespodziewałem się że Komorowski dostanie AŻ tyle głosów !! nie obrażając nikogo ten koleś nie ma jaj... to czysta marionetka... a jego wiedza i wypowiedzi no powalają z nóg hehe...
Także tutaj jestem zaskoczony bo NIE GŁOSUJEMY na partię polityczną tylko na OSOBĘ a Bronek bez Tuska to chyba z domu nie wychodzi ... czasami tak się zastanawiam komu bardziej zależy na zwycięstwie Bronka, Tuskowi czy Komorowskiemu ?