Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8209
Stary 21.06.2010, 05:15
No i już za dwa tygodnie czas wybrać mniejsze zło
Niespodziewałem się że Komorowski dostanie AŻ tyle głosów !! nie obrażając nikogo ten koleś nie ma jaj... to czysta marionetka... a jego wiedza i wypowiedzi no powalają z nóg hehe...
Także tutaj jestem zaskoczony bo NIE GŁOSUJEMY na partię polityczną tylko na OSOBĘ a Bronek bez Tuska to chyba z domu nie wychodzi ... czasami tak się zastanawiam komu bardziej zależy na zwycięstwie Bronka, Tuskowi czy Komorowskiemu ?
Ostatnio edytowane przez marian3a : 21.06.2010 o godz. 05:19.