Snow napisał(a):

St@chu. Ciekawe jak bardzo musisz wmawiać sobie te farmazony, które tu pleciesz, żeby przypadkiem nie poczuć dysonansu poznawczego i w końcu nie przyznać przed samym sobą, że twoje ulubiona partia to pieprzona wydmuszka, w gruncie rzeczy bardziej socjalistyczna niż socjalistyczny PiS i co gorsza składająca się z największych przekrętasów polskiej polityki, którzy dla własnego zysku popełnią gwałt na każdej możliwej wartości.
Oczywiście wszystko wina kryzysu. Dlatego właśnie trzeba było się zając tak ważnymi i liberalnymi ustawami jak:
- strażak w każdej firmie 
- ustawa anty hazardowa - no tak jak już zajebaliśmy tak ogromny procent dochodów ludziom uczciwie zarabiającym to jeszcze ustalmy na co mogą je wydawać, żeby przypadkiem nam się nie zdegenerowali grając w jednorękiego bandytę. Oczywiście pańśtwowy hazard z którego czepiemy zyski (totolotek) może sobie istnieć - a jakże! Nasi koledzy posiadający kasyna tez się ucieszą z nowej ustawy. Liberalizm gospodarczy jak się patrzy. Typowy dla KL-D ... tfu PO!
- przy okazji ustawy anty-hazardowej - wprowadzimy indeks stron zakazanych, z którego Tusku wycofał się okrakiem, niby to po "rozmowie z internautami" (wcale nie dla tego, że nawet głupie PSL uznawało ten pomysł za poroniony!) Kolejny obraz szerzenia wolności i liberalizmu PO.
Z mojej strony koniec dyskusji, czas położyć się spać, a szkoda mi dyskutować dalej z nieuleczalnym przypadkiem.
|
Upatrzyłeś sobie dwie ustawy i chcesz zrobić z PO partię socjalną. Gratuluje zapału
Jeśli na tej podstawie chcesz mi wmówić moje zaślepienie to jest dla mnie dowód że w moim oku dostrzegasz drzazgę, a swoim belki nie widzisz... Myślę, że jako wyborca JK wiesz skąd pochodzi cytat
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy, a raczej już poranka.