Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8194
Stary 21.06.2010, 02:46
Snow, jeśli chodzi Ci o obecny rząd, to przy takim spadku wpływów z podatków inaczej się nie dało. Chyba że wyczarujesz. Jeśliby poprzedni rząd uporządkował wydatki, to dziś nikt nie martwiłby się takim deficytem budżetowym.