Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8188
Stary 21.06.2010, 02:37
Snow napisał(a):Wyświetl post
O czym ty jęczysz. W czasach kryzysu byli w stanie zająć się skrajnie idiotyczną ustawą "anty" hazardową, ale reforma finansów już przerosła ich możliwości? Dlaczego odkąd PO jest w rządzie nagle zapomniało o tym co mówiło o "obniżeniu podatków"? . Tak wiem, najpierw kryzys, później zły Kaczor ich wetował - no prawie jak Cracovia, wiecznie pokrzywdzeni. Biedaczyska.
Reformy finansów publicznych wymagają sporych nakładów w swojej pierwszej fazie, nie wiem czy jesteś tego świadomy.

Wobec powstałego deficytu należało najpierw oszczędzać, gdzie się tylko da i tak też zrobiono.

Gdyby rząd posłuchał pomysłów PiS dziś deficyt byłby zapewne dwukrotnie większy, ale wtedy byłaby to już wina PO.

Co więcej gdyby nie odrzucenie weta dot. emerytur też bylibyśmy kilkanaście miliardów w plecy...

Ciekaw jestem pomysłu JK na uzdrowienie finansów... Co poprze w tej kwestii..