|
Wierzę, że w tym momencie on ma większe predyspozycje do tego niż Kaczyński. Ten będzie się troszczył o dobro "najbardziej pokrzywdzonych" nie do końca patrząc na dobro ogółu. Poza tym moim zdaniem (ale to jest tylko moja opinia) wzrost gospodarczy za rządu PiS-LPR-Samoobrony został totalnie niewykorzystany. Plus dodatkowo cała tamtejsza polityka (dzielenie na tych co są z nimi na dobrych, a innych na tych co stoją tam gdzie ZOMO) wystarczająco zraziły mnie do tego człowieka i tej formacji. Jeśli ktoś myśli jeszcze tymi kategoriami, to znaczy, że kompletnie nie nadaje się do rządzenia państwem.
|