Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8186
Stary 21.06.2010, 02:33
St@chu napisał(a):Wyświetl post
...
O czym ty jęczysz. W czasach kryzysu byli w stanie zająć się skrajnie idiotyczną ustawą "anty" hazardową, ale reforma finansów już przerosła ich możliwości? Dlaczego odkąd PO jest w rządzie nagle zapomniało o tym co mówiło o "obniżeniu podatków"? . Tak wiem, najpierw kryzys, później zły Kaczor ich wetował - no prawie jak Cracovia, wiecznie pokrzywdzeni. Biedaczyska.

St@chu napisał(a):Wyświetl post
Ja wierzę, a Ty wierzysz, że Kaczyński uzdrowi nasze finanse publiczne?
Znając Tuska i wszystkie jego działania od 89 roku, wierzysz?
Ostatnio edytowane przez Snow : 21.06.2010 o godz. 02:35.