St@chu napisał(a):

O czym ty jęczysz. W czasach kryzysu byli w stanie zająć się skrajnie idiotyczną ustawą "anty" hazardową, ale reforma finansów już przerosła ich możliwości? Dlaczego odkąd PO jest w rządzie nagle zapomniało o tym co mówiło o "obniżeniu podatków"? . Tak wiem, najpierw kryzys, później zły Kaczor ich wetował - no prawie jak Cracovia, wiecznie pokrzywdzeni. Biedaczyska.
St@chu napisał(a):

|
Ja wierzę, a Ty wierzysz, że Kaczyński uzdrowi nasze finanse publiczne?
|
Znając Tuska i wszystkie jego działania od 89 roku, wierzysz?


