Snow napisał(a):

z takiej, że Kaczory zatrudnili na ministra gospodarki Zytę Gilowską, a takie Platformersy - Pawlaka.
Dochodzi jeszcze kwestia konserwatyzmu, w której także PiS cokolwiek sobą reprezentuję w przeciwieństwie do PO.
|
Jaki sens ma dyskusja skoro nie wiesz nawet kto był ministrem gospodarki w rządzie JK...
Jak już tak chcesz wykazać niekompetencje Pawlaka to powiedz mi w czym lepszy był od niego Piotr Woźniak... Z wykształcenia geolog.